Bitange i princeze
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bitange i princeze

Robi, Kazo, Teo, Irena i Lucija
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Rene Bitorajac šipkom slomio ruku čuvaru parkirališta

Go down 
AuthorMessage
Robert Kumerle
BiP Admin
BiP Admin
Robert Kumerle


Male
Broj postova : 20
Lokacija : kvart
interes : diplomirani znalac
Points : -1
Reputation : 0
Registration date : 2007-08-13

Rene Bitorajac šipkom slomio ruku čuvaru parkirališta Empty
PostSubject: Rene Bitorajac šipkom slomio ruku čuvaru parkirališta   Rene Bitorajac šipkom slomio ruku čuvaru parkirališta Icon_minitime14/8/2007, 21:43

Rene Bitorajac šipkom slomio ruku čuvaru parkirališta Bitorajac

Bitorajcu za napad palicom prijeti i do godina dana zatvora
»Prije nekih pet mjeseci sam imao raspravu s jednim drugim zaštitarom na parkingu Zagrebačkog velesajma kad je dotrčao taj isti redar i napao me pred svojim kolegom i pred Lanom koja je bila sa mnom u društvu. Već tada je bio nasilan prema meni«, objašnjava Rene koji tvrdi da je slomljena ruka Ivice Sutona produkt samoobrane / »Mi se Renea ne odričemo ni u kojem slučaju iako sam sto posto uvjeren da on nije kriv«, objašnjava Duško Ljuština napominjući da je Rene jedan od najboljih hrvatskih glumaca te da nikada do sad nije došao u sukob sa zakonom
ZAGREB, 22. travnja – Dan nakon što je Rene Bitorajac palicom nasrnuo na 27-godišnjeg radnika »Zagrebparkinga« Ivicu Sutona na parkiralištu na Velesajmu, zagrebačka policija se i službeno oglasila o samom događaju.
Kako stoji u policijskom priopćenju, 27-godišnjak je naplaćivao ulaz na parkiralište kada se iz kolone izdvojila Bitorajčeva lancia i pritom zamalo ga okrznula. Kako bi ga spriječio da prođe, zaposlenik »Zagrebparkinga« je rukom udario po stražnjem dijelu vozila, nakon čega je Bitorajac izašao i počeo ga vrijeđati. Uskoro je uslijedilo naguravanje pa je Bitorajac otišao do svog automobila, izvadio crnu palicu i zamahnuo prema glavi 27-godišnjaka. Kako je Suton podigao lijevu ruku da bi se zaštitio, Bitorajac ga je udario palicom po ruci, ušao u svoju lanciju i otišao.
Ozlijeđenom radniku »Zagrebparkinga« liječnička je pomoć pružena u Klinici za traumatologiju, gdje je utvrđeno kako mu je slomljen lakat ruke, dok našem poznatom glumcu i voditelju slijedi kaznena prijava zbog nanošenja teških tjelesnih ozljeda. Inače, za to kazneno djelo je predviđena kazna zatvora do godinu dana ili, pak, novčana kazna u iznosu od 30 do 130 tisuća kuna, ovisno o primanjima.
»Prije nekih pet mjeseci sam imao raspravu s jednim drugim zaštitarom na parkingu Zagrebačkog velesajma kad je dotrčao taj isti redar i napao me pred svojim kolegom i pred Lanom koja je bila sa mnom u društvu. Već tada je bio nasilan prema meni«, objašnjava Rene genezu svojih sukoba s ozlijeđenim zaštitarom. »Ovaj mi je put udario nečim po autu, a kad sam ja izašao van da pogledam što mi je napravio on me odmah napao. U tom naguravanju sam uhvatio štangu za zaključavanje volana i pokušao se s njom obraniti«, priča dalje Rene dodajući da koliko on zna, već postoje podnesene neke prijave protiv istog zaštitara zbog nasilnog ponašanja.
Za komentar cijelog događaja smo zamolili i Duška Ljuštinu, ravnatelja satiričkog kazališta Kerempuh u čijem se ansamblu nalazi i Rene Bitorajac ali sa statusom slobodnog umjetnika.
»Mi se Renea ne odričemo ni u kojem slučaju iako sam sto posto uvjeren da on nije kriv«, objašnjava Ljuština napominjući da je Rene jedan od najboljih hrvatskih glumaca te da nikada do sad nije došao u sukob sa zakonom.
»Žao mi je što se to dogodilo zbog Renea ali i zbog tog ozlijeđenog mladića, no Rene je sve to napravio u samoobrani boreći se za svoj život«, priča Ljuština. »Ako postoji pristojno i talentirano stvorenje onda je to Rene Bitorajac«, zaključuje o svom kolegi Ljuština dodajući da koliko je njemu poznato ozlijeđeni zaštitar u svojoj biografiji već ima upisano nekoliko sličnih djela.
Back to top Go down
http://www.bitange-i-princeze.tk
 
Rene Bitorajac šipkom slomio ruku čuvaru parkirališta
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Rene Bitorajac

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Bitange i princeze :: Bitange i princeze :: Glumci-
Jump to: